KONTAKT 0031 85 485 24 52

Jedna kropla aromatu zmienia wszystko

Doświadcz różnicy

Nasze aromaty wyrażają ekspertyzę i jakość naszych perfumiarzy, którzy stworzyli te nadzwyczajne zapachy przy użyciu najdoskonalszych materiałów w tradycji wielkich perfumiarzy. Wszystkie nasze zapachy są zgodne z najnowszymi europejskimi regulacjami IFRA, CLP i REACH.

zaluti aroma bottle packaging

100 dni radości

Zapachy Zaluti są złożone i wykonane z wysokiej jakości składników. Wysoko skoncentrowane zapachy i zaawansowana technologia Mikro Dyfuzji zapewnia ekonomiczną konsumpcję zapachu. Przeciętny cykl życia buteleczki zapachu o pojemności 200 ml to 100 dni.

Surowce

Surowce, które składają się na zapachy Zaluti są przedmiotem szczególnej troski i uwagi, od ich wyboru po moment zabutelkowania.

zaluti raw natural aroma materials

Grasse, kołyska perfum

W sercu francuskiej Prowansji w Grasse, pośród upraw róż, jaśminu i kwiatu pomarańczy, narodził się perfum. Pierwsi twórcy perfum uczynili Grasse rozpoznawalnym ośrodkiem doskonałości.

Informacje na tej stronie zostały przygotowane z ogromną starannością, ale pomimo tego mogą wystąpić błędy i nieścisłości. Zaluti Ltd nie może zaakceptować odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia wynikające z błędów lub nieścisłości na tej stronie